DATELL: Služby
Klientská zóna

Služby

Zřízení internetu

 • Rodinné domy

  V případě že uvažujete o zavedení internetu do Vašeho rodinného domu, zajistíme kompletní pokrytí celého objektu, ať již kabelovými rozvody nebo lokální technologií WiFi (lokální technologie WiFi maximálně zjednoduší instalaci - není nutné bourání, prorážení stěn apod.).
 • Bytové domy

  Domácnosti v bytových a družstevních domech jsou nejčastějšími zákazníky. Instalace se vždy většinou provádí pro celý dům (případně jeho většinu) což výrazně zjednodušuje celý proces a současně snižuje náklady na výstavbu přípojky a kabelových rozvodů. Dalé je možné Váš byt pokrýt WiFi signálem, tudíž se budete moci připojit kdekoli ve Vašem bytě. 

Více informací o pokrytí WiFi signálem Vašeho domu či bytu

Tarify konektivity k internetu

Mapa pokrytí

Volání přes internet - VoIP

Jedná se o službu, která umožňuje telefonování prostřednictvím internetové sítě s vazbou na klasické telekomunikační ústředny. V praxi to znamená, že má klient své veřejné telefonní číslo (stejně jako u pevné linky), z něhož se dovolá na kterékoliv místo na světě, a to jak na pevné linky, tak i samozřejmě do mobilních sítí. A stejně tak se na toto veřejné telefonní číslo dovolá kdokoli, prostřednictvím jakéhokoli operátora v jakékoli zemi. Klient tedy nepozná rozdíl oproti stávající telefonní lince dominantního operátora.

Více informací o VoIP

Ceník volání přes VoIP

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Správa lokálních sítí

Přerostla Vám správa IT přes hlavu? Nechcete zdržovat své zaměstnance starostmi s IT? Nechcete budovat vlastní IT oddělení, které se bude starat o počítačovou síť a vše co s ní souvisí? V tom případě přenechte správu vnitrofiremní sítě společnosti s profesionálním přístupem, znalostmi a zkušenostmi.

Slovo outsourcing není jen magickým pojmem, ale efektivním režimem spolupráce, díky němuž ušetříte čas i peníze, které raději věnujte svému předmětu podnikání.

Přehled služeb v oblasti správy sítí

 • správa pracovních stanic a serverů: instalace OS a aplikací, konfigurace, zabezpečení (firewall, antivirus), nastavení uživatelských práv, instalace Terminal serveru, nastavení vzdálených přístupů do Vaší firmy
 • správa síťových služeb: file-server (souborový server), FTP server, DNS, DHCP
 • správa síťových prvků: router, switch, firewall, bezdrátový přístupový bod
 • vzdálená asistence: pomoc uživatelům MS Windows ve vnitřní síti pomocí služby "Vzdálená pomoc"
 • telefonická podpora
 • zálohování: pravidelné zálohy souborů a databází na externí médium, dlouhodobá archivace záloh